Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alice,Anne a další

22. 10. 2015

Alice

Blízcí:Flora,Clarice

Alice je nová studentka na Alfee. Je to nesmělá, hodná víla a velká kamarádka Clarice. Nesdílí její názor, že Winx jsou hloupé. 

Nosí modré tričko s průstřihy, růžové kalhoty a má vlnité vlasy svázané do culíku. Clarice se rozhodne všem ukázat, že Winx nejsou tak úžasné, jak si všichni myslí. Pomocí malé bomby popálí Floru, ovšem krabičku od ní strčí Alici do batohu za to, že s ní nesdílela její názor. Teprve když ze sebe Alice udělá lidský štít, aby ji ochránila před padajícími úlomky pochopí, že to byla hloupost. Je ale pozdě.Alici obviní z toho, co se Floře stalo a chtějí ji ze školy vyloučit. Alice se proto rozhodne vyplížit se ze školy dřív, než se to všichni dozvědí, tam ale najde Čaroděje Temného kruhu a varuje před nimi Bloom, pro kterou si přišli. Strhne se boj a Alice se pokouší bránit Floru, ovšem proti čarodějům nemá šanci. Ti ovšem zjistí, že Bloom není poslední víla ze Země a odejdou. Clarice se poté přizná co způsobila, ovšem ona i Alice mohou na Alfee zůstat a stanou se z nich opět kamarádky.

Clarice

Clarice 16 let

Anne

Anne pochází z Androsu a je to Laylina vůbec první kamarádka. Byla s Laylou vždy, když jí bylo smutno nebo se bála a naučila ji tančit. Díky ní Layla miluje tanec. Anne se, ale odstěhovala a z toho byla Layla smutná. 

Anne je tanečnice, která naučila tančit Laylu, když jí bylo smutno. Když byla Layla malá, protancovali spolu celý den. Byla to pro Laylu nejlepší kamarádka, ale pak se odstěhovala.

 Anne je drobnější postavy. Má dlouhé zrzavé vlasy spletené do copů a modré oči. Na sobě nosí sportovní oblečení laděné do růžové, nebo fialové bravy.V seriálu se objevila pouze párkrát na krátkou chvíli a to v Laylyniných vzpomínkách.

Amaryl

Amaryl

16 let,Víla hvězd Blízcí:Mirta,Stella,Lucy

Andy

Andy 19 let Titul:muzikant Blízcí:Bloom,Mark,Rio

Knut

Knut Titul:Poskok Trix, uklízeč v Alfei druh:obr

Ligea

Ligea Titul:Královna mořských panen Blízcí:Laya,Tressa

Macy

Macy

Mitzi

Mitzy Titul:rivalka Bloom, temná víla

Morgana

Morgana Titul:Královna Pozemských víl

Nebula

Nebula Titul:Víla bojovnice, nová Královna pozemských víl

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 68