Jdi na obsah Jdi na menu
 


Crystar/Diana a dalši

28. 12. 2013
Crystal
16/17 let Titul:Víla přírody,princezna Linphey Blízcí:Helia,Flora,Mirta,Roxy

Crystal (v originále: Krystal) je víla přírody a princezna Linphey. Žije na Linphey, jenž je obývaný vílami a zvířaty. Dokáže léčit, jako každá jiná víla. Její schopnosti léčení závisí na síle s názvem: „ Healix Awake“, jež dokáže vyléčit jakoukoli nemoc. Crystal je jako princezna Linphey dost neobvyklá, protože má i zvláštní schopnost pestrobarevných květin.
Vystupovala v 5. Sérií.

Povaha:Svojí povahou se velice podobá Diaspro. Jinak je, ale klidná a přátelská víla, kdykoli ochotna pomoc, jako v tomto případě Floře. Je i velmi moudrá, ale naivní a lstivá. Tuto vlastnost jsme mohli vidět po skončení volejbalu, kde se vrhla na Helia a objala ho, aby vyvolala ve Floře žárlivost.

Vzhled


Má levandule vlasy a zelené oči. Má na sobě světle zelené šaty, které jdou přes levé rameno. Na šatech má fialovou květinu, ale i na okraji šatů na levé straně. Nosí zlaté náramky na levé paži. Vlasy má sepnuté do volného copu, jež drží pohromadě květina Indigo. Nadále nosí bílé ponožky a fialové boty na podpatku se zelenými proužky.
5. Sezóna:Crystal byla nejprve viděna, jak se vrací na Alfeu. Crystal chodí v této sérií do 1. ročníku na Alfeu a později se i ukáže, že je Crystal dávná Heliova přítelkyně z minulosti, a že spolu vyrůstali.


Později je Helia zraněn útokem Trix, ale Crystal ho vyléčí svým kouzlem. Crystal je především Flořina největší konkurentka, ale po tom co Crystal vyléčí Helia k ní Flora chová velikou úctu a laskavost. Při boji musela Crystal pomoc i Skyovi, který byl též zraněn útokem Trix, ale bohužel bariéra, kterou měl Sky, bránila Crystal použít svoji moc, a tak mu nedokázala vyléčit ztrátu paměti.


 
Crystal používá svou kouzelnou moc na Skye


V dalším pokusu přinést zpět vzpomínky Skyovi, zve Crystal Diaspro v naději, že přinesou Skyovi vzpomínky. Tím, ale u Bloom a Stelly vyvolávají žárlivost, ale tím si již Sky vzpomene.
Později je viděna během večírku na škole i na výročí „Competion Wind Riders“, mohly jsme si jí tedy všimnout s Roxy a Mirtou.
Nadále je viděna v paláci Domina, kde diskutuje s Marion o porážení zlého Tritannuse.
V pozdější epizodě je Crystal viděna hrát volejbal na Alfee.

Diana

25 let Titul:Vílapřírody,královna Amazonského pralesa Karma:neutrální Blízcí:Nebula,Bloom,Flora,Aurora
Diana (v originále: Diána) je krásná dáma, která patří k pozemským vílám a je hlavní víla přírody. Žije v Amazonském pralese, jenž je obývaný domorodci, zvířaty a dřevorubci. Jako každá víla má i Diana svůj zdroj moci. Její zdroj je uložen v květině, která se nazývá The Source of Nature, která je chráněná jejími vílami Amazonského pralesa. Je to životní síla přírody, ale také Diany a Amazonských víl. Poprvé se objevuje ve čtvrté sérii.

 

 Milá, hodná, loajální, klidná, elegantní, půvabná, charismatická, inteligentní, ale i přes její klady, umí být velice ďábelská, silná a nenávistná, zejména vůči lidem a kouzelníkům Černého kruhu. Je velmi oddaná a loajální jako služebnice své královny Morgany, ale také zajišťuje rovnováhu přírody. Diana udělá cokoliv, když se cítí být ohrožená. Promění klidně stromy ve veliká monstra, která ji dokáží ochránit. Zejména pro toho, koho zná je schopna udělat cokoliv, ale i když toho hodně dokáže a je vidět jako silná dáma, pořád má svou slabou schránku, a to je její ztráta sebedůvěry. 

Vzhled: Dospělá dáma, středního věku, s průměrnou hmotností a poměrně vysokou výškou s velice snědou kůží. Přední vlastnosti temperamentní Diany, která má dlouhé narůžovělé vlasy, u konců svázané do dvou culíku. Její šaty jsou fialové, až zelené, a na rukách má záclonkové návleky s modrými stuhami. Na hlavě má korunku do podoby květu, který má znázorňovat její titul víly přírody. Nosí náhrdelník, jež má modrou barvu, ale přívěšek je fialový.

 Diana byla nejprve viděna, jak přichází do Gardénie, kde ji obaluje hustým porostem, protože se chce pomstít lidem za to, co jí udělali s přírodou. Winx to, ale spatří a jdou ostatním na pomoc a i specialisté narazí na Dianu. Ta se jim, ale postaví a unáší specialisty. 

Diana první zjevení v Gardenií

Winx jsou tedy nucené zachránit specialisty, ale i přesvědčit Dianu, aby se přestala mstít lidem a díky nové schopnosti a to Sophix, mají skvělé sepjetí s přírodou. 

Bohužel všichni mají problém se dřevorubci, kteří pokáceli půlku pralesa, a tak je ohrožen zdroj Dianiny moci, ale i Amazonského pralesa. Právě díky Sophix je zdroj síly obnoven. Později Winx přesvědčí Dianu, aby se přestala mstít lidem a Diana souhlasí a pokusí se přesvědčit i Morganu, ale Morgana je tím jenom více rozhořčená.

Galatea

Galatea

 Galatea je princezna planety Melodie, tudíž pochází ze stejné planety jako Musa. Ovládá skvěle svou moc, hudbu. Je velmi milá a taky loajální. Jako každá správná víla studuje na Alfee. Blízcí:Musa Moc se mi líbí křídla Galatey. Tvůrci u dělali dobře, že dali její schopnost melodie, znát na jejím vzhledu.

3:serie

Po útoku Trix, víly prohledávají Alfeu a je to právě Galatea kdo na ně narazí. Pokusí se je zneškodnit kouzelnou bariérou, ale Icy ji však svým ledem zničí. Pak z ní udělají svého zajatce a donutí ji, aby je dovedla do knihovny, ve které potřebují zjístit určité informace. Galatea potají pošle telepatií zprávu Muse o tom, kde se Trix nacházejí. Ale dřív než Winx dorazí, Galatea shodí knížky z polic a pokusí se uniknout. Icy je však pohotová a zmrazí ji. Poté ji pokryje křídla námrazou a pomocí svých sil je rozbije.
Winx brzy přijdou a začnou s Trix bojovat. Darcy zapálí knihovnu svým temným ohněm, který nedokáže Flora spoutat silou přírody ani Bloom svým dračím ohněm. Trix prchají a Galatea poté řekne, že jako víla bez křídel je k ničemu a vrátí se do hořící knihovny zahraňovat knihy. V knihovně se začne dusit kouřem a spadne na zem, kam ji přijde zachránit Musa. Tímto činem získá Musa Enchantix a pomocí svých nových sil oheň zastaví. Vílím prachem Galatee dokáže vrátit křídla a ta je štěstím bez sebe

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2136
Den: 67