Jdi na obsah Jdi na menu
 


další postavy

22. 10. 2015

NereusSibylla

Nereus 20 Let Titul:princ

Sibulla Titul.Víla Spravedlnosti

Tressa

Tressa Titul:Princezna mořských panen

NovaThoren

Nova

Thoren Titul:Paladin

 Nova je podle všeho víla ohně, která pochází ze Solarie, stejně jako Stella, jenž je její nejlepší přítelkyní. Nova se velmi rychle dostala na Alfeu, kterou nyní pravidelně navštěvuje. Poprvé se objevuje ve třetí sérií v epizodě: „Zrcadlo pravdy,“ kde je vidět právě, jak přijela ze Solarie na Alfeu a převážně je po boku Stelly. Tuto roli si zahrála herečka Cymphonique Miller, která si zahrála i v roli Crystal. 

Vzhled Má bledou pleť a modro-zelené oči. Nosí růžovou rtěnku a oranžové vlasy. 

Přeměna 
Její vílí forma je poprvé uvedena v knize: „I wanna be a fairy.“ Nova, jakož to víla ohně má pochopitelně oranžový, až ohnivý oblek. V přeměně má rozpuštěné vlasy (stejně jako obvykle), krátká světle oranžová křídla se žlutými pruhy, červený náhrdelník, dlouhé červené rukavice, které má po celé paži a červené vysoké boty. Nosí oranžové bolérko a oranžovou minisukni s rozparky po stranách a červenými stuhami, které mají připomínat část pláště.

 Obvyklé oblečení Stejně jako v přeměně má rozpuštěné vlasy, bílé tričko s fialovou korunkou a na tričku má krátké barevné sako s modrými a zelenými odstíny. Nosí dlouhé bílé kalhoty a bílé boty s fialovými pruhy. Na oblečení má také téměř všude hvězdičky. Povaha:Obvykle se jeví jako milá, starostlivá, inteligentní, spontánní, ochotná a z části silná v boji. Je i velice rozumná a výborně podpůrná kamarádka. Vždy umí říct svůj názor, ale mimo to je velice šťastná a optimistická dívka. Někdy je, ale i velice tichá, ale i velice přátelská ke všem lidem v okolí, jak v Alfea, tak i mimo školu. Ve škole na Alfea patří mezi velmi dobré studenty a má jakož to víla ohně dost velkou sílu. Při souboji nikdy neváhá na svého protivníka a nejvíce při boji používá svou silnou palebnou sílu. 

Třeté srie:Nova se poprvé objevuje, až ve třetí sérii v epizodě: „Zrcadlo pravdy.“ Nova zrovna přijela do Alfea a Stella ji potká na chodbě a hned se obě dají do řeči. Obě jsou ze Solarie a mají spolu velmi blízké přátelství. Nova se zdá být v souladu ze svou domovskou planetou Solárií a obvykle informuje Stellu o všech novinkách, co se na Solárií událi, velmi ráda ji vykládá i „drby.“ Objeví se pak i dále, když Winx přijedou na Andros a Stella zůstane na Alfea, Nova ji pak pomáhá zakrýt to, že jsou ostatní Winx pryč. Její poslední vystoupení bylo v epizodě: „V poslední chvíli,“ zde byla velice důležitou postavou pro celý díl, neboť se Stella právě dozvěděla, že si její otec bude brát zlou hraběnku Cassandrou. Okamžitě tomu chtěla zabránit, ale přes stráže by se nedostala, kvůli minulým událostem, a tak poprosila Novu o radu, aby zabránila svatbě. Nova to několikrát prodiskutovávala, později navrhla obleky a usoudila, že by se tam mohli předvést jako „létající motorkáři.“

První ředitelka Alfey

Vlcsnap-2015-08-13-20h59m59s178

Orlando je postava, která se objeví v 7.serie On je pěvec, který ví, jak přivolat (Quillcat.) Šipkočku.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 54061
Měsíc: 1990
Den: 89