Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mirta/Nau/Roy/Eldora

27. 12. 2013
Mirta
 
 
Mirta je čarodejka z Mračné věže. Její nejlepší kamarádka je Lucy. Mirta je spolehlivá a milá holka. Ráda nosí trička s dýní a rebelskou sukni. Titul:Čarodějka / Víla
 
Mirta se v seriálu objevila poprvé, když se Lucy chtěla dostat do teamu Trix. Mirta se snažila svoji kámarádku chránit právě proti Trix. Ona však na nš nestačila. Trix ji proměnili na dýni a Flora se o ní postarala. Flora ji pak vzala do Alfey. Pak když přišla na to, jak jí osvobodit, hned jí pomohla. Mirta se zato přidá k nim a stane se vílou.
Lucy
Lucy 
Lucy je čarodějka studující v Mračné věži. Přátelí se s Mirtou, ale touží dostat se do party Trix a to velmi zoufale - kdykoli má příležitost se před nimi ukázat, bez váhání Mirtu opouští a ignoruje její naléhání, aby se držela od Trix dál. Při boji s Musou bylo ukázáno, že dokáže na konečcích prstů vyčarovat modré blesky. Krása opravdu není její silnou stránkou, ale krásně tančí balet. Poprvé se v ní setkáváme v 1. sérii. Lucy se snaží zalíbit Trix třeba tím, že se připojí s dalšími čarodějkami k bitvě mezi Icy a Musou. Jednou je požádá, aby jí pomocí kouzel změnili vzhled a ona měla šanci vyhrát soutěž Miss Magix, přestože jsou v ní kouzla zakázaná. Trix souhlasí a zařídí, aby soutěž vyhrála, ovšem při předávání cen kouzlo zruší a před celým Magixem ji poníží. Lucy pak kvůli tomu ve škole spolužačky šikanují. Když Trix udělají z Mračné věže svou základnu, je spolu s ostatními čarodějkami vězněna. Po vysvobození bojuje v Alfee proti armádám temnot a výsledná porážka Trix proti ni musela být opravdu uspokojující.

Po bitvě se její přítelkyně Mirta rozhodne nastoupit na Alfeu a ona jí nestojí v cestě. Znovu se setkají v 3. sérii, kdy Lucy a ostatní čarodějky pod kletbou napadnou Alfeu.
                                    
Roy
                               
 Že by náštěva ze záhrobí??
To ten díl co Nabu umřel a pak měli Winx ten koncert.
Třeba se Nabu přišel kouknout na jejich velké finále :D
Eldora
Eldora
Titul:Kmotra víl, strážkyně Alexandrijské knihovny
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55890
Měsíc: 2137
Den: 66