Jdi na obsah Jdi na menu
 


Darcy

28. 12. 2013
 Darcy
18 let Titul.Trix,čarodějka temnoty

Darcy je druhá nejmladší ze sester zla. Má ráda především fialovou barvu. Ovládá moc temnoty a tmy-přičemž její jméno je slovní hříčka z její moci, jelikož temnota se anglicky řekne dark-z čehož se stalo Darcy.

 


 
Čarodějka Darcy

Wikipedia nám říká že byla někdy nazvaná královna černé magie a nebo paní temnoty. No, budeme jí věřit. Je členkou Trix, tria čarodějnic. Je klidnější a schopnější než její sestry. Vychytralá a manipulativní Darcy používá temnou magii a iluzi k pletení a kontrolování soupeře. Je dobrá na odhalování slabin a jejich využívání.
Bylo naznačeno, že se jí líbí Riven, Musin přítel, jak jsme mohli vidět v díle “festival Růží-Rose festival“ Nicméně, začala ho využívat jako by to udělaly její sestry. Darcy prokázala že dokáže využít sílu zmatku. Také jsme mohli zjistit že ovládá i hypnózu. Jednou společně se svými sestrami(Icy a Stormy)ovládla magickou dimenzi díky armádě Temnot. Zhypnotizovala Rivena(Musinyho přítele)a využila ho, aby sledoval jejich úhlavního nepřítele, Winx, poté ho podvedla. Její pramáti byly zlé černokněžky, které ničily Magix a zničily Sparx(Domino), domov Bloom. 
Darcy je 18 let, je jedna ze sester zla. Ovládá síly temnot a dokáže hypnotizovat. Nesnáší Winx a bojuje proti nim. Má ráda fialovou barvu.
 Vzhled

Darcy má dlouhé žluto-zelené vlasy až ke kotníkům a žluté oči.
Nosí různé odstíny fialové, ale taky má ráda modrou, žlutou a bordo s černou. Dříve také nosila malé žluté brýličky. Má bledou pleť a je středně vysoká.

Charakter

Stejně jako její dvě sestry, Darcy je sadistka. Je vidět jak se mnohokrát směje když se winx stane něco špatného a když se Mirta promnění v dýni. Se svými sestrami sžívá touhu po moci. Je méně agresivní a útočná než Icy se Stormy, ale je nejvíc mazaná.

1.série

Tady se Darcy objevuje hned v začátcích, snad už v třetím díle. Kde hraje klasického záporáka-čarodějnici, Bloom je sleduje a Darcy ji vycítí. Pak ji překvapí zezadu a Trix se připraví k útoku. Flora, Musa, Stella a Tecna jí ale přijdou na pomoc.

Icy, Stormy a Darcy jsou jedinými záporačkami v této řadě, nikdo jim nepomáhá, ale myslím že na to páchání zločinů si stačí samy. Zločiny myslím třeba útok na Alfeu, ukradení Bloominy moci, nebo sebrání Stellina solarijského prstenu.

2.série

 
Darcy s Gloomixem

Na začátku série můžeme Trixky vidět ve vězení, Darcy mezi nimi. Tenhle obraz nám ale nevydrží na dlouho, jelikož je Lord Darkar z vězení vytáhl a ještě jim dal Gloomix-čarodějnickou verzi Charmixu, u Darcy je to fialová rukavice, pod podmínkou že mu budou pomáhat. Musí najít čtyři Kodexy, každý je v jedné škole, poslední je ve vesnici Pixies a pro Winx smůla, jelikož ho Trix získají.

V tom přijde zvrat! Darkar stvoří temnou Bloom a Trix zradí. Ty se změní v jednu bytost z energie a společně s winx (Ano, skutečně je tomu tak!) ho porazí.
3.série


 


 
Disechantix

Mám pocit že začátek trochu opakuje druhou sérii, protože Trix zavřené v ledovcích shodí do nejlepší věznice v magické dimenzi-do dimenze Omega. To asi nebyl nejchytřejší nápad, jelikož Icy se samozřejmě z ledovce dostane a propustí i své sestry. Zde také potkají svého dalšího komplice, okouzlujícího čaroděje, do kterého se potom všechny zamilují. Ale on preferuje Darcy, takže na ni Icy se Stormy budou žárlit. Trix také získají Disechantix-temný opak Enchantixu. Na konci série jsou Trix zatlačeny kvůli kamarádíčkování s Valtorem.
4.série:Zde se Darcy neobjevuje, jenom se objeví na obraze ve Faragondině místnosti spolu s Trix jako jedna z největších zlých bytostí, které kdy Magická dimenze potkala.
5.série


 


 
Dark Sirenix ve 3D provedení

Na začátku se snaží být u kouzelné květiny “Lilo“ dřív než náš slavný klub víl, ale selžou kvůli lidem kteří ve winx věří. Pak jsou uzavřeny v Androském vězení kde potkají Tritannuse, Aishina bratrance a bratr Nereuse, nového krále Androsu. Darcy ale nesnáší představu spolupracování s Tritannusem, ale přesto s Icy, která se do té mořské zrůdičky zamiluje, a se s Stormy utečou.

Trix se znovu snaží zničit winx, Darcy třeba zakleje Tecnin mobil a víla technologie se stane robotem, ale samozřejmě se vrátí do obyčejné podoby. Ale když Winx získají sílu Harmonix, Trixky na ně strádají. A ačkoliv získají sílu temného Sirenixu, Darcy a Stormy si myslí že je Icy ignoruje a stará se jen o Tritannuse.

Darcy má pocit že Tritannus je jen využívá-jako Darkar nebo Valtor a proto se snaží přemluvit Icy aby ho opustila, což nechce. Nakonec, ale naštvaný Tritannus využije svojí síly a všechny je pošle pryč.

 

6.série:O výstupu v 6.sérii se nedá ještě moc co říct, jen to, že ji tam potkáme a že bude mít spolu se sestrami novou přeměnu.
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 68