Jdi na obsah Jdi na menu
 


icy

28. 12. 2013

 Icy

Titul:Vůdce Trix, čarodějka Ledu 18 Let

Chtěla získat moc dračího ohně, nejmocnější sílu magické dimenze a tu měla právě Bloom. Potom získala jeho část, ale myslela si, že ji ovládá celou. Potom ovládala se svými sestrami armádu Temnot a podařilo se jim zničit Magix. Poté společně se sestrami sloužila pánovi temnot, Darkarovi který chtěl získat moc celé dimenze, ten je ale zradil a ony se mu pomstily.

Icy je 18 let a je to jedna ze sester zla. Je z nich nejmocnější. Winx jim daly přezdívku Trix. Má ráda modrou barvu, protože taky ovládá síly ledu. Nesnáší Winx club a ještě víc nesnáší Bloom Peters.
 


O Icy


 


 
 

Icy je nejstarší ze tria čarodějnic, kterým daly víly přezdívku Trix. Je čarodějnicí ledu a má ráda všechny odstíny modré barvy. Je nejmocnější čarodějka a bývalá studentka Mračné Věže. Nad nikým nemá slitování a je krutá. Ovládá všechny druhy ledu i sníh, většina jejích kouzel má modrou barvu. Jak dokazuje její jméno které je slovní hříčka,z ice (led), tak má srdce z ledu.

Jak dokazuje její jméno které je slovní hříčka,z ice (led), tak má srdce z ledu,což ale trochu roztaje už ve třetí sérii kde se zamiluje do Valtora a led úplně odpadne až v páté sérii kde “chodí“ s Trittanusem, Aishiným zlým bratrancem


Vzhled

Icy má krásné modré vlasy, tak světlé až jsou skoro bílé. Vlní se jí až k lýtkům a její oči jsou modré a užší než oči winx, stejně to tak mají její sestry Darcy a Stormy. Má bledou pleť a její rty jsou většinou světle růžové, nebo modré. Nosí všechny odstíny modré, také tyrkysovou, bílou a stříbrnou. Ozdobuje své oblečení diamantíky. Má ostrý a pichlavý hlas.
Charakter:Jak už jsem zmiňovala je krutá, ale vychytralá. Zároveň je agresivní a snadno se urazí. Také má tendenci ostatním rozkazovat, jako třeba svým čarodějnickým sestrám. Nesnáší Winx a hlavně Bloom, která je jejím protikladem, jelikož ovládá sílu ohně. Je prostě zlá, namyšlená a protivná čarodějnice, se smyslem pro černý humor. Je sadisticky založená, vždycky jí přijde vtipné když se někomu děje něco špatného a ona vyhrává.

První série:Hned tady se Icy představuje jako Ta Zlá. V první chvíli kdy potká Bloom jí začne terorizovat a vyšle na ni spousto svých kouzel. Takže tam spolu se Stormy a Darcy působí jako hlavní záporačky, ještě s obrem Knutem.
Icy chce pořád ukrást Solarijský prsten a Bloomin dračí oheň. Jednou místo Stellina prstenu ukradne vajíčko v kterém je rozkošná kachnička jménem Pepe, které si myslí, že je Icy jeho maminka a Icy ho nesnáší.
Poté se svými sestrami dělají hrozné věci, kradou, zavírají nevinné lidi, a útočí na školy. Po konečném boji u Alfey jsou Trix poraženy.
Druhá série


Gloomix.Tady Icy se svými sestrami poslouchá svého nového pána, Lorda Darkara, od kterého také získaly Gloomix, čarodějnickou verzi Charmixu. U Icy jsou to dva zářivé náhrdelníky s jedním diamantíkem. Kvůli němu poráží Winx stále častěji, než i ty získají svůj Charmix. Icy se zde povyšuje nad své sestry ještě víc, jelikož ji Darkar vybírá skoro pro všechny své úkoly. Taky nejvíc pomáhá se sbíráním Kodexu, což je jejich hlavní úkol. Nakonec je Darkar podvede a tak se Trix promnění v jednu bytost z energie a porazí ho.
Třetí série


Disenchantix

Když jsou Trix poslány v ledovcích do dimenze Omega, za všechny svoje zločiny, tak Icy ledovce hned po rozpadu rozmrazí. Při útěku před hady narazí na čaroděje jménem Valtor, který je z vězení dostane. Všechny tři sestry se do něj zamilují, ale on preferuje Icynu mladší sestru Darcy, a Icy na ni žárlí. Ale aby měly Trix šanci na winx, které už vlastnily Enchantix tak jim věnuje jejich vlastní promněnu, Disechantix. Ještě předtím se ale v jedné epizodě promnění na děti. Na konci série Valtor zradí stejně jako jejich minulý pán, Lord Darkar.
Čtvrtá série:Kvůli této sérii si několik z nás myslelo že se s Trix loučíme nadobro, jelikož v celé 4.sérii nebyly jen na obraze jako jedny z nejhorších bytostí v magické dimenzi.

Pátá série


Dark Sirenix 3D verze

Zde Icy hraje mezi čarodějkami znovu hlavní roli, kvůli svému vztahu z Tritannusem, hlavním záporákem této série a zároveň Aishiným bratrancem. Je napůl mořská zrůda a napůl mořská panna-vlastně panák. Kvůli tomu začne kašlat na Darcy a Stormy, ty sice na Tritannuse zanevřely, ale stejně jako Icy získají temný Sirenix. Darcy si myslí, že je Tritannus jen využívá, jako to dělali Valtor a Darkar, tomu ale Icy nechce uvěřit. Na konci, ale naštvaný Tritannus využije svoje síly a pošle pryč nejenže Darcy se Stormy ale i Icy.
Šestá série:O tom toho moc nemůžu moc říct, jen to že se tu zas objeví i s novou promněnou!
Icy je vedoucí Trix a ledová královna,její moc je led.Myslí si o sobě že je nejlepší!!!!Mezi její zbraně patří ledová temnota, ledová dýka, ledové jezero, ledová čepel, ledový déšť a ledová hvězda
 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55889
Měsíc: 2136
Den: 67