Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stormy

28. 12. 2013
Stormy
 
Věk
18 Let, během seriálu stárne
Pohlaví
Žena
Druh
Čarodějka
Titul
Trix, čarodějka Bouří a Blesků
Karma
Zlá
Autor
Iginio Straffi
Hraje
Suzy Myres, Kimberly Brooks
Blízcí
Icy, Darcy
Výskyt
Winx Club, Winx Club (serial), Winx Club - Výprava do ztraceného

O Stormy


 


 
 

Stormy je nejmladší ze tria čarodějnic, které se jmenují Trix. Má dvě starší sestry, Darcy a Icy. Společně páchají všemožné zločiny. Stormy má ráda červenou a ovládá moc blesků a bouří a je z čarodějek zároveň nejslabší. A v seriálu se vyskytuje především, protože někoho prostě winx pořád porážet musí. Má celkem smůlu a různými kouzly co na trix víly vyšlou je zasahována nejčastěji.
 

Je zároveň bývalá studentka Mračné věže, ale kvůli potupě jakou zažila její škola, protože trix napadly víly v Alfee, je profesorka Griffin vyrazila. Smůla, co? Ale řekla bych že Trix to braly spíš jako postup nahoru...

Charakter


Stormy je agresivní a je ten typ co dříve dělá než myslí. Myslí si, že je nejlepší, a nesnáší winx. To co jí chybí na síle, ale dohání zuřivostí a ačkoliv si sama říká, že je nejmocnější a lepší než její dvě sestry, je to opravdu daleko od pravdy. Její jméno, Stormy (Převzato z anglického bouře-storm) se opravdu hodí k její dychtivosti vlasům a moci s osobností. Nejrychleji se rozzlobí a je podle ní zbytečné se skrývat nebo napadat nepřátele ze zadu, jako to s oblibou děla její starší sestra Darcy, vždyť útok ze předu je přece mnohem lepší!

Vzhled

Stormy má krátké vlasy ve tvaru bouřkového mraku, i stejné barvy. Kolem obličeje se jí dokonce vlní světle fialové prameny vlasů ve tvaru blesků. Má světle tyrkysové oči, skoro až do ledově modré. Má ráda červenou, růžovou fialovou a snad i modrou. Z trix má nejtmavší pleť, ačkoliv i přesto je dost světlá. Rty jsou ve všech odstínech červené a růžové, často má také výrazné oční stíny. Má hluboký a hrubý hlas.


1.série


Stormy se objevuje po boku svých sester hned v druhém díle, kde div nezlikvidují chudáka Bloom. Stormy na ni pošle tornádo které ji vyhodí až na střechu. Trix se také opakovaně vloupou do Alfeii, také se pokouší vzít Stellin Solarijský prsten, což se jim taky podaří. Čarodějky se na konci série zblázní a vyšlou na školy armádu temnot z Mračné věže, kterou samy ovládly. Také můžeme zjistit že Stormy nemá vůbec žádne vztahy k lásce, když se vysmívá Darcy, které se líbí Riven.

2.série


 


 
Gloomix

Tady Darcy, Icy a Stormy slouží Lordu Darkarovi, temnému fénixovi. Musí ukradnout 4 kodexy, s čímž Stormy značně pomáhá. V jednom díle se taky zlobí na Musu, která ji porazila v jejích duelu, tak se promnění na vílu a vydá se na koncert co Musa pořádá, ale kouzelná píseň ji porazí a od té doby Musu nesnáší ještě víc. Na konci série, ale Darkar vytvoří temnou Bloom a Trix zradí. Čarodějky ho, ale společně s winx porazí.

 

3.série


 


 
Disenchantix

Trix, které se osvobodily z ledovců v dimenzi Omega utíkajíc před ledovými hady se náhodně potkají s pohledným čarodějem Valtorem. Všechny tři se do něj zamilují. Ale on dává přednost Darcy, takže Stomy u něho podlézá a jednou od něj dokonce dostane silnější moc. V jednom díle ji také můžeme vidět jako malou, má tam mnohem delší vlasy a slabší síly. Na konci řady Valtor zklame jako předtím Darkar a Trix zmizely.

 

4.série


Stormy ani její sestry se v této sérii nevyskytují, jen na obraze, jelikož je vystřídají čarodějové Černého kruhu.

 

5.série


 


 
Dark Sirenix 3D verze

V této sérii čarodějky spolupracují s Tritannusem, mořskou příšerou, do které se Stormina sestra Icy zamiluje. Stormy v tomto díle sympatizuje s Darcy, která Tritannuse nesnáší a snaží se Icy přemluvit, aby ho opustila. Mezi tím samozřejmě probíhá spousto bitev s winx a Trix získají sílu temného Sirenixu, samozřejmě čarodějnickou verzí Sirenixu. Nakonci, když Winx Trix porazí, je rozzlobený Tritannus pošle pryč.

 

6.série


Takže, o 6.sérii toho nemůžeme moc říct, jen to že se tam se sestrami objeví a budou mít novou transformaci.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55889
Měsíc: 2136
Den: 66