Jdi na obsah Jdi na menu
 


zlovestné postavy

10. 8. 2015

Lord Darkar

-Lord Darkar je padouch ve druhé sérii chce být nejmocnější v celé magické dimenzi. Tak ukradne školám a pixiské vesnici kodexi , ale na ně je moc temnoty tak unese i Bloom a udělá z ní Dark Bloom.

Valtor

 -Valtor padouch ve třetí sérii.Dřív byl mocný čaroděj kterého společenstvo světla v dimenzi Omega.Trix ho vysvobodily z dimenze a on začal sbírat zase ty kouzla aby byl zas tak mocný jako dřiv.

 Valtor je mocný čaroděj, který nechce nic jiného než se stát nejmocnějším čarodějem celé magické dimenze. A aby tak učinil, proměňoval lidi v monstra, která umisťovala Valtorovu značku, jenž vypadá jako písmeno ''V'' na lidi, kteří mu pak sloužili. Valtror, stejně jako Bloom, byl zrozen z energie dračího ohně, ale Valtorův dračí oheň je temný. Byl se třemi starými čarodějkami při zaniknutí Domina. Valtor byl i kamarád ředitelky školy pro čarodějky slečny Griffin.

 -Wizards of the black Circle bojují s Winx ve čtvrté sérii.Myslí si že Bloom je poslední víla země a tak vpadnou do Alfei , ale černý kruh jí nepříme.Tak se Winx i čarodějové přemístí na zem a hledají poslední vílu země Roxy.Ve čtvrté sérii jsou zemské víly Morgana,Nebula,Aurora a Diana které byly taky zlé . ae Winx je přesvědčily ať toho nechají ať Čaroděje nechají.

 Zlí kouzelníci a lovci pozemských víl z dávných věků, kteří chtějí chytit poslední pozemskou vílu Roxy a zničit víru lidí v magii. K tomu používají Černý kruh. Síla Enchantix je proti nim slabá a tak Winx musí získat Believix.

OgronAnagan

Orgon,Anagan,

  • Ogron – vůdce Kouzelníků. Má jedinečnou schopnost brát víle magii a sám se jí posílit a je schopen použít její útok proti ní
  • Anagan – jeho mocí je super rychlost

DumanGantlos

Duman,Gantlos

  • Duman – dokáže se měnit (je poražen jako první, a to Nabuem)
  • Gantlos – ovládá zlou formu zvuku a zvukové vlny

 -Tritanus v 5.sérii o tom moc nevím , protože sem 5.sérii ještě neviděla , ale vím žeje to Laylin bratranec prince z podvodní části Androsu.A že dřív zlý nebil myslím že se změnil ve zlého kvůli ropě nebo něčemu.

 -V šesté sérii by měli Winx čelit Čaroději Sezeganovy , který chce probudit starověkého vesmírného draka jménem Eldzicror, společně s jeho dcerou Blossom. Budou chtít ovládnout vesmír a zničit Winx.Druh:Triton Titul:princ karma:Zlá 

Tritannus je princem moří Androských a hlavním záporným charakterem v 5. sérii Winx Clubu. Král Neptun a královna Ligea jsou jeho rodiče a princ Nereus a princezna Tressa jsou jeho sourozenci.

Tritannus 

 

 

Kalshara

 

Brafilius

Cassandra

Cassandra Karma:zlá Titul:Hraběnka

Cassandra je vedlejším charakterem v populárním seriálu Winx club a matkou Chimery. Cassandra se chce stát královnou z celého srdce, a proto okouzlí Radiuse, aby jednoho dne byla královnou Solárie. Společně se svou dcerou nenávidí Stellu, dceru Radiuse, neboť je Stella velmi chytrá a ví, co má Cassandra za lubem. Cassandra je jinak známá jako hraběnka ze Solarie. 

Osobnost: Zpočátku je Cassandra velice milá a příjemná žena, což se později změní v její pravou osobnost, kde všichni zjišťují, že je podlá, zlá a pomstychtivá. Za každou cenu touží po koruně, a nezastaví se před ničím, aby ji získala. Když má svou roli spojí se s Valtorem a začne být pořádně zlá. Žárlí na Stellu, protože jí král Radius má rád, věnuje ji větší pozornost a naslouchá ji, což může ohrozit Cassandřiny plány.Cassandra má zelené náušnice a stříbrný řetízek se zelenou ozdobou. Nosí dlouhý plášť a šaty, má velmi vybraný vkus a velmi dobré vzdělání k dvoru.

Příběh: Cassandra a Radius se chtějí vzít. Než začala oslava narozenin pro Stellu tak Cassandra s Chimerou začali nadávat na Stellu. Najednou se objevil Valtor. Chtěl jim pomoct, aby král Radius byl jejich posluhovač a Chimera by se tak stala novou princeznou Solárie. Chtěl zato je no to, aby se mohl ponořit do slunce Solárie. Prošlo mu to a splnil to, co slíbil. Při oslavě narozenin oznámil král Rádius, že Solárie bude mít novou královnu Cassandru. Stella nebyla moc šťastná, myslela si, že se její otec dal dohromady s její matkou. Jak král Rádius tančil se Stellou tak Chimera proměnila Stellu v monstrum a krále Radiuse začarovala. 


Král Radius si myslel, že to monstrum udělalo něco s jeho dcerou a nechal jí uvěznit, ale nestihl to. Stellino prokletí zničilo zrcadlo pravdy. Nicméně nic takového Cassandru nezastavilo, dál předstírala, že se nic neděje a užívala si, to že bude královno. Dělala si co chtěla, nosila korunovační klenoty a dělala z krále Radiuse svého sluhu. Když byla svatba tak se winx dostali do Solárie za převlečení do motoristů. Stella bojovala s Cassandrou a Chimerou. Stella vyhrála a krále Radia s vílím práškem vysvobodila z prokletí. Tím Cassandra prohrála a byla poslána do podzemní kopky se svojí dcerou. Dále se Cassandra neobjevuje.

Chimera

Chimera Titul:víla z Beta akademie matka Caandra.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55889
Měsíc: 2136
Den: 67