Jdi na obsah Jdi na menu
 


rodina

22. 10. 2015

LunaRadius

Luna Titul:Bývalá královna Solárie, Měsíční víla 

Radius Titul:Král Solarie

Rodiče Stelly

Niobe

Niobe Matka Layly, Královna Andosu

MarionOritel

Marion Titul:Královna Sparxu

Oritel Titul:Král Sparxu

Rodiče Bloom a Daphne.

 Král Oritel je vládce planety Domino (Sparx). Jeho manželka se jmenuje Marion. Má i dvě dcery Daphne a Bloom. Jeho dobrým přítelem je král Erendor z planety Eraklyon.Osobnost: Oritel je chytrý a silný bojovník. Je odhodlaný se obětovat nejen pro své nejbližší. Je milostivý ke svým dcerám a je vděčný že Mike a Vanessa zachránili a adoptovali jeho mladší dceru Bloom.Vzhled: Oritel má hnědé vlasy, vousy a černé oči. Nosí brnění s pláštěm a na hlavě má královskou korunu Domina.

 Minulost:Kdysi na planetě Domino bylo krásně, ale když ho jednou napadly tři dávné čarodějky, tak tam vládla panika a strach. Šlo jim o to že Bloom vlastní dračí oheň a to chtěly. Oritel s Marion vytvořili skupinu zvanou společenství světla, která je měla porazit. Když Daphne chtěla Bloom zachránit doplatila na to svým životem. Sice se jí povedlo zachránit, poslala jí portálem na planetu Zemi, ale hned na to jí zabily. Když se to Oritel dozvěděl, tak si myslel že už nemá ani jednu dceru. To ho naštvalo a čarodějky porazil, ale Valtor, kterého stvořili tři dávné čarodějky, stál u víru ve kterém byla Marion. Jak to Oritel viděl hned doběhl Marion zachránit. Použil kouzlo ze svého meče a všichni zmizeli. Jen se vědělo, že Valtor byl poslán do dimenze Omegga. O Oriteli a Marion se vůbec nic nevědělo.

Výprava do ztraceného království: Bloom se zdál sen o Daphne. Řekla jí že má ještě pořád šanci jejich rodiče najít. Tak Winx se specialitami vyrazili do Sparxu (Domina), aby je našli. V dimeni Opsidiámu Bloom našla sochu svého otce a řekla: „Ta socha je podobná mému otci Oritelovi“. Byl u toho Sky a tři černokněžky (tři dávné čarodějky), ony jí řekly, že je to on. Sky vytáhl Oritelův meč a on ožil. Na konci filmu Oritel vysvobodí svou manželku Marion a zjístí, že je zachránila jejich mladší dcera Bloom. Nemohli tomu uvěřit že je naživu. Tím bylo království zachráněno.

Miele

Miele Titul:víla Přírody sestra  Flory

 

Rollos (Rodos) je Flory a Miele otec.On se poprvé objeví  na Lymphee.

Flora & # 039; s máma !!

Alyssa (Alisa) je matka Flory a Miell matka a ona se objeví v 6 serii,když šla do Alfey ke dni matek

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55888
Měsíc: 2136
Den: 67