Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aurora/Griselda/Wizbiz

28. 12. 2013
 Aurora
Blízci:Bloom,Nebula druh:víla ledu a sněhu 25 let

 
Aurora

Aurora má dlouhé vlnité blonďaté vlasy a bledě modré oči. Má velmi bledou kůži a stejně světlou fialovou rtěnku. Nosí malinké, krátké modré šaty, které jsou vyřezané na jejím hrudníku a na břichu, kde jsou celé zdobené modrými krystaly, má na sobě modré návleky a pár bot s kožešinou na okraji. Aurora nosí bílé a modře kožešinou lemovaný plášť, který sahá až na podlahu. Aurora není, ani nebyla vidět se sundanou kapucí, která je přidělána k jejímu plášti, stejně jako jsou její šaty přidělány k černé šňůrce podobné náhrdelníku. Její křídla se vrství ve třech vrstvách, všechny připomínají ostré střepy ledu s modrými krystaly na jejich koncích.


Popis


Aurora je jedna z nejsilnějších vil Země, které vystupovaly ve 4.sezóně. Její bydliště je ohromný, ledový a plovoucí hrad. Je to víla sněhu. Má velmi silné útoky, její moc by se dala srovnávat s Icy, ale ta vládne silám sněhu, ale i ledu, zatímco Aurora vládne pouze mocí sněhu. Její zdroj energie je ledovec uvnitř velké křišťálové koule

Aurora je velmi loajální k Morganě a nemá ráda když má Nebula příliš velící tón, když zradí Morganu. Ona není typ ženy, které jsou tupé a poslouchají do posledního puntíku.
I když je víla z ledového severu, tak to neznamená že má ledovou povahu, a přestože byla zajata Čaroději z černého kruhu, tak na ně není tak rozezlená jako Nebula. Nicméně když Winx club přijde k ní, tak chtěla zaútočit míčem s kusem ledu uvnitř, a zavolala Blizzard, která jí tvrdila, že má pravomoc zmrazit celý a ve verzi Rai, Blizzard řekla, aby měla chladné srdce, že Winx se budou muset zahřát jejich Lovixem (Lovix mocí)
 

4.Sezóna


Aurora byla nejprve viděna jak přichází k povrchu Země buď z vyšší atmosféry nebo z prostoru. Mohlo by se stát, že obvykle zůstává v horní části zemské atmosféry nebo prostoru, nebo že byla v tomto prostoru jenom dočasně, zatímco Diana měla být na Velké Vílí oslavě pro Morganu.

 


 
Aurora ve svém hradě

Winx se pokusily přesvědčit ji a zastavit její pomstu, stejně jako Dianinu, ale ona dokázala být ještě rozhodněji a loajální k Morganě. V jejím hradu, Winx musely bojovat s ledovými monstry a arktickými vílami, ale pak se rozhodla Roxy pomalu mrazit, protože víla neměla svou Lovix moc. Morgana pak přišla a položila Winx a víle zvířat v ledové kleci ochranu na Roxy umírají zimou a na základě Bloominy žádosti se rozhodla umožnit víle dračího ohně a Nebule mít souboj, pravidly bylo, že pokud Nebula vyhraje Winx by vydaly čaroděje vilám a musely by čelit trestu, ale pokud Bloom vyhraje pak by pozemské víly musely vydat čaroděje na spravedlivý proces. Zrzavá víla vyhrála i přes Nebuliny neloajální útoky. Ale Nebula se nezastavila a ve svém šílenství porazila Bloom a začala ničit Aurořin hrad. Víly severu zastavily Nebulu, a Morgana, souhlasila, aby čaroděje poslali na spravedlivý proces.

Ona, stejně jako všechny ostatní hlavní Víly, zůstala loajální k Morgana, i když Nebula svrhl ji, ale Aurora a její severní Víly nebyly pozorovány v Omega dimenzi na konci sezóny.

Aurora se znovu objevila v poslední epizodě čtvrté sezóny, po konečné porážce čarodějů "v dimenzi Omega, kdy Víly Země osvobodily své kouzlo po celém světě.

Griselda:
Tohle je Griselda zástupkyně ředitelky a vychvatelka.

Tohle je Wizbiz učitel na Alfei, umí měnit podobu stačí zatáhnout za obličej a je proměnění, učí transformaci(přeměnu na vílu).druh:skřítek Titul.profesor na Alfea.

 Wizgiz je profesorem přeměňování na vílí škole Alfee. Je mezi studentkami velmi oblíbený, protože jeho hodiny jsou zábavné a zajímavé. Učí na škole déle než všichni ostatní učitelé - přes 1000 let, a stále srší humorem. Wizgiz v boji nepoužívá kouzla, pouze přeměňování, ale i tak je silným protivníkem. Klade svým žačkám na srdce, že k poražení sebesilnějšího nepřítele se nemusí uchylovat k černé magii (jako to chtěla udělat například Mirta). První přeměna, kterou dívky učil, byla jednoduchá: změna barvy vlasů. Sám ovládá přeměňování bravurně, dokázal se i naklonovat v několik zrcadel. Zastává názor, že čím větší je démon, tím menší má mozek. Ani jeho testy nejsou rutinní - jednou například 'náhodou' ztratil odpovědi k příštímu testu v blízkosti pokojů svých žaček. Winx nakonec obálku s odpověďmi neotevřely a dobře udělaly: celý test totiž spočíval v tom, kdo otevře obálku a kdo ne. Wizgiz totiž dal do každé z nich kouzlo které poznamenalo ty kteří obálku otevřeli, a tak jasně poznal kdo chtěl podvádět.

 


Palladium:

Palladium

Učitel věd a kouzel.Druh:elf Titul:učitel na Alfey.

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 68