Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diaspro

10. 8. 2015

 

Diaspro

17 let.Je princeznou z Eraklyonu, ovšem z méně významné "větve", než ze které pochází princ Sky. Pro toho má Diaspro velkou slabost a nesnáší Bloom Peters, kterou naopak Sky miluje z celého srdce. A právě Diaspro je jeho bývalá přítelkyně, a tak na Bloom žárlí.
Není uvedeno čeho je vílou, ale víme, že její znak vypadá jako kruh nakloněný na stranu. Vyskytuje se skoro ve všech sériích, až do té třetí.

Vzhled: Diaspro má blonďaté vlasy a oči zvláštní, oranžovo-hnědé barvy, červenou rtěnku před transformací, tmavě rudou po transformaci a nepříliš výrazné oční stíny. Je docela hezká a jakožto princezna chce vypadat za každou cenu dokonale. 

1 serie: Zde se Diaspro objevuje poprvé až někdy po patnáctém díle, kdy mají specialisté přehlídku a Diaspro se přijde podívat. Tady se srazí s Bloom, jelikož se Bloom nedívala na cestu a Diaspro si zase povídala s nehmotnou hlavou prince Skye. Nato se začala Diaspro do Bloom navážet a řekla jí, že nemá pokukovat po jejím příteli - tedy po nehmotné halvě prince Skye. Bloom však napadne, že je Diaspro jednou z Trix, převlečenou za princeznu. To však není pravda a meizitím se promění se na kouzelnou Winx.Diaspro se promění také, čímž by si Bloom měla uvědomit, že nejde ani o Darcy, ani Stormy a ani Icy, avšak zaslepena začne boj s princeznou Diaspro. Probojují se až na prohlídku specialistů, kde Bloom princeznu porazí. Dlouho se však ze svého "vítězství" neraduje, jelikož záhy vyjde najevo, kým Diaspro ve skutečnosti je.

2 a 3.série: V druhé sérii se Diaspro objevuje jen malou chvíli, a to když ji unesli. Bloom sešle kouzlo, a tak se Diaspro objeví tam, kde Bloom a Bloom zase tam, kde byla Diaspro. Princezna si však, samozřejmě, ještě postěžovala: "Jakto, že mě zachránila Bloom? Vždyť já ji přece nesnáším!"

Spolčená s Valtorem

 


Ve třetí sérii se potká s Valtorem, který ji dá kouzelný lektvar. Sky pozve Bloom na oslavu do Eraklyonu, aby všem řekl, že se mají rádi. Diaspro ho ale očaruje, a tak se Sky zamiluje do Diaspro a v omámení smyslů si myslí, že Bloom, Stella, Flora, Tecna, Layla a Musa jsou čarodějky a pošle na ně stráže. Poté, co se Sky vrátí do normálního stavu je Diaspro z Eraklyonu vykázána.

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 55889
Měsíc: 2136
Den: 66