Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roxy

27. 12. 2013

 

 

 

 

 
52519-roxy-114427-1-.jpg

 
 
Věk
16 Let
Pohlaví
žena
Druh
Víla
Titul
Víla zvířat, poslední víla Země
Karma
Kladná
Autor
Iginio Straffi
Hraje
Debora Magnaghi, Sara Camacho, Liliana Mumy
Blízcí
  Flora,Tecna,Musa Kimura,Bloom Peters,Stella Solaria,Morgana
Výskyt
  Winx club (seriál),
DROBNOSTI:Jméno Roxy je zkracené jméno Roxanne,které pochází z řečtiny.Jméno Roxanne znamená´´Malá hvězda´´Jasný jako Zajímavosti o Roxy:
oblíbené jídlo:gumoví medvídci
oblíbená barva:fialová
koníčky:starání o zvířata
oblíbené zvíře:všechny ,ale nejraději mám Artu
nejlepší přátelé:Bloom a Artu
oblíbené filmy:komedie
miluji:svého psa Artu
oblíbená hudba:poprock
oblíbené boty:pohodlné,tenisky
oblíbené kouzlo:Začarovaný plášť!

Ahoj, já jsem Roxy. Jsem z planety Země a narodila jsem se 9. června. Moje vílí znamení je Elf.
Jsem poslední víla na Zemi a moje síly jsou propojeny se zvířaty. Mám také schopnost se zvířaty komunikovat. Dokážu vnímat jejich pocity a dokonce můžu zařídit, aby mluvili. Jsem velmi optimistická a veselá. Někdy se dokážu i pořádně naštvat, ale to se stává málokdy.
Jak už víte, žila jsem na Zemi, v Gardenii, jako Bloom. Proto jsme si tak moc blízké.
Winx mě poprvé potkaly ve Frutti Music Baru, kde pracuju se svým tátou. Později jsme se spřátelili. Nerada bych pozapomněla na svého pejska Artu, který je mým nejlepším přítelem. Zjistila jsem, že Morgana je moje matka.
  
 
Roxy je 16 let (narodila se 9. června) a je vílou zvířat. Žije na Zemi, v Gardénii, kde žila i Bloom. Roxy je (byla, než osvobodily ostatní zemské víly) poslední vílou na Zemi. Vůbec o tom neměla tušení a své síly objevila až když potkala Winx. Nejdřív o tom nechtěla vůbec nic slyšet a nevěřila tomu. Potom postupně objevila, že je opravdu Víla zvířat a že musí zachránit pozemské víly a jejich královnu Morganu (Roxyina matka). Roxy netušila, že Morgana je její matka. Myslela si, že zemřela při nehodě, jak jí řekl táta - tomu vymazali vzpomínky na Morganu čarodějové Černého kruhu.

Roxy je propojená se zvířaty, dokáže s nimi komunikovat a dokonce zařídit, aby mluvila. Je veselá, optimistická, tvrdohlavá a dokáže se pořádně naštvat. S Winx se Roxy poprvé setkala ve Frutti Music Baru, který vlastní její táta a ve kterém pomáhá jako servírka.

Roxy má zatím jen jedinou proměnu Believix.

    http://3.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S-Wz80-YqCI/AAAAAAAAGMA/NSQ8WNaTLf0/s1600/roxywielka.pnghttp://images.wikia.com/winx/images/b/b2/Roxy_1.pnghttp://3.bp.blogspot.com/_U5QOzrWvfc8/S4KLw-Qf4GI/AAAAAAAACYQ/CQf0T7WJpnU/s1600/Roxy_with_cat_by_ReetaPeradis.jpg

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 68