Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flora

27. 12. 2013

Flora

Flora je jedna z hlavních postav seriálu Winx Club. Je to nejlepší kamarádka Layly/Aishy, ale má moc ráda i všechny ostatní holky z Winx- Bloom, Stellu, Musu, Tecnu a taky Roxy. Flora je romantická a nesmělá, klidná a také zamilovaná. Její láskou se stal v druhé sérii Helia, specialista z Rudé Fontány. Flora má také mladší sestřičku Miele a její pixie se jmenuje Chatta, pixie klábosení. Má roztomilou kočičku Coco a její selkie Desiryee samozřejmě hlídá oceán Flořiny planety-Linphei. Výraz Flořina planeta není přesný, protože na této planetě se Flora sice narodila, ale narozdíl od jiných winx, které jsou princezny a jednou budou vládnout, je obyčejná víla. Princezna na Linphee je Crystal, která je ale mladší než Flora protože v páté řadě nastoupí na Alphei, kde Flora studovala. Už ve třetí řadě se spolu se zbytkem winx vrátila jako učitelka, ale v pozdějších řadách bude opět studentka i ostatní Winx. Flora ovládá všechny dosud známě transformace-Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix, Sophix, Lovix, Harmonix, Sirenix i Bloomix. Winx získají ještě jednu transformaci, ale její jméno ani vzhled není ještě znám, proto zde bude později doplněna. 

2.série - Charmix

Flora dokáže ovládat téměř veškerou přírodu-květiny, stromy, šlahouny...V její první a druhé proměně používala třeba tato kouzla - Květiny větru, síla ročních období, obalující břečťan, paže přírody nebo květinový vír. Ve své třetí transformaci - Enchantixu ovládá třeba tato kouzla: luxusní břečťan, zelený luxusní břečťan, přírodní prach a energie matky přírody. V Believixu používá ku příkladu: letní bouři, zimní růži, hlas lesa, podzimní vítr, nebo letní kruh. Její speciální sophixové kouzlo je dech přírody a lovixové zase mrazivá réva. Upozornění: Názvy jsou jiné v každé verzi (4 kids, nick, rainbow...). Kouzla příslušící Harmonixu jsou: Tančící vír, padající vír, zelený růst a ty co přísluší Sirenixu jsou třeba přírodní kop, lístkový hurikán, Gaina obrana a její hlavní kouzlo jsou květiny Sirenixu. Všechna kouzla Bloomixu nejsou zatím známa, ale aspoň tahle: jarní sprška, šeříkový vír a květinový šroub. Také slyší Matku Přírodu.

CHARACTER: Flora je nesmělá a moc milá víla, která chce všem pomáhat. Má ráda přírodu všeho druhu a je k ní velice ohleduplná. Je taky moc chytrá a ráda se učí nové věci. Je z Winx nejvíc vyspělá a pomáhá vílám na Alfei, snaží se každého pochopit. Vždycky pomáhá kamarádkám v tom aby věřily samy v sebe, ale někdy s tím sama má problém. Přestože je prakticky nekonfliktní a uvolněné povahy tak rozhodně nemá problém s bojem a její hlavní nepřítel je asi Stormy protože ta jde zase na všechno agresivně-opačně než Flora.

vZHLED:Víla přírody má velice dlouhé oříškově hnědé vlasy. Okolo obličeje jí splývají dva zlaté prameny asi po ramena. Flora má zelené oči, skoro až do žluta. Má tmavší pleť, druhou nejtmavší, hned po Layle/Aishe, která je černoška. Její nejoblíbenější barvy jsou růžová a zelená, ale má ráda i červenou, modrou a bílou. Mnohem radši než kalhoty má sukně a nejlepší jsou ty krátké. Také ráda nosí různé doplňky-náušnice, náramky a rukavice.

Floře je 16 let,je to Víla přírody. Pochází z krásné planety jménem Lynphea. Studuje na škole Alfea pro Víly a hodně se vyzná ve všech bylinkách a květinách. Když se blíží zkoušky, je vždycky hrozně nervózní, dlouho se připravuje a provádí všelijaké pokusy jen aby je zvládla co nejlépe. Její nejlepší kamarádky jsou Stella, Musa, Tecna, Bloom, Layla/Aisha a Roxy. Chová se z nich nejdospěleji, i když je hodně stydlivá.
Svému příteli Heliovi dlouho nechtěla říct co k němu cítí, protože se bála, že on k ní necítí to samé.

4.série - Believix

 

1.série


Flora je třetí členka Winx Clubu-hned po Bloom a Stelle. S Florou se setkáváme protože je to Bloomina spolubydlící. Její pokoj byl plný květin, jedna dokonce mluvila! Flora vždycky pomáhala Winx v jejich soubojích s Trix a když jednou čarodějky zaklely Mirtu do dýně, tak se ji Flora snažila pomoc tak dlouho, až se jí to povedlo. V závěrečné bitvě pomáhá Bloom, Stelle, Muse a Tecně v boji proti Icy, Darcy a Stormy a Winx nakonec vyhrají. 

2.serie:Zde Flora poprvé potká svojí budoucí nejlepší kamarádku, Laylu. Také zjistí že její pixie je Chatta, pixie klábosení. Je to její pravý opak, Chatta je upovídaná a roznáší drby. Při znovuotevření rudé fontány potká svého nového přítele-Helia. Díky němu také (ačkoliv až na konci série) získá svůj Charmix za to že přizná, co k němu cítí. Na konci série pomáhá svým kamarádkám proti Lordu Darkarovi, což je jejich hlavní protivník a Trix. A to by bylo aby je Winx neporazily. 

3.serie: Zde se setkáváme se Flořinou planetou-Linpheou. Ale to není to hlavní! Poznáváme i Flořinu mladší sestřičku, Miele, které je v té době asi 8 až 10 let. Miele zachrání Floře život, ale pak zas Flora pomůže své sestřičce a díky tomu získá Enchantix. Na konci série spolu s Musou, Laylou, Stellou, Tecnou a Bloom poráží Valtora a taky Trix.

4.serie: Na začátku série prolétá spolu s Bloom a Laylou speciální opičí dráhou, ale jedna nová víla, Clarice tam připraví nebezpečné ohnivé koule které pod Florou vybuchnou! Potom se probudí a chce zjistit proč ji to Alice, která z toho byla falešně obviněna, udělala. Potká ale čaroděje z Černého kruhu, kteří ji ale ublíží. Pak se objeví winx a snaží se Floře pomoci, ale v tu chvíli jsou moc slabé, proto musí získat sílu Believix. To ale není jediný jejich úkol, taky musí najít poslední zemskou vílu. Believix se jim podaří získat, protože v ně lidi uvěří a zemskou vílu-Roxym taky najdou. Ale nemají to tak lehké! Roxy nevěří že je víla a čarodějové černého kruhu se jí málem zmocní. Nakonec se zjistí že Roxina matka je Morgana, královna víl a z Roxy je tedy budoucí princezna. Winx si taky zařídily obchod Love and Pet s plyšovými zvířátky, které Flora přivedla k životu.

5.série - Sirenix

5.serie:
Hned na začátku série se znovu objeví Trix! Utkají se s Laylou, Bloom, Stellou, Musou, Tecnou a Florou o magickou květinu-Lilo. Winx vyhrají díky lidem kteří jim řeknou že v ně věří. Když se vrátí tak se Flora potká s Heliou...a Crystal. Ta jí řekne že byli s Heliou nejlepší přátelé a odtáhne ho pryč, což Floru moc nepotěší. Jednou Trix zaútočí na Winx a trefí Heliu. Crystal ho ale vyléčí, takže od té doby ji má Flora celkem ráda. V oceánu Linphei Flora potká svou selkie-Desiryeei. Nakonec Winx zase porazí Tritannuse a Trix samozřejmě taky.

6.serie: Popis bude doplněn až 6.série skončí.
Flora spolu se zbykem Winx dorazí na oslavu toho že se Daphne vrátila. Bloomina sestra se ale nemůže promněnit. Winx ji ale potřebují aby jim pomohla porazit Trix! Proto ji pomůžou věřit v sebe samu a díky tomu zvítězí. Flora získá Bloomix díky tomu, že znovu zachrání svoji sestru Miele a je také první víla, která získala Bloomix.


Když vyléčila strom života a zachránila tím pixies a řekla Heliovi, co k němu cítí, získala svůj charmix.Víla se schopnostmi květin.Flora je tak v harmonii a v klidu.Má strašně ráda rostliny a zvířata.V první serii musela zlomit kouzlo Trix ve kterém byla zakletá Mirta v dýni.Také ráda dělá ruzné lektvary,ale někdyFlora je také nerozhodná a má mladší sestru Rose(Růženku).Je to přírodní víla a má ráda Helia.

 

 

                    http://1.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S-V4Qna_lOI/AAAAAAAAGLg/mEq4NESwMz0/s1600/2ymhe74.pnghttp://2.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S97LFeZQjeI/AAAAAAAAF7w/mMVekUtl3QI/s1600/FloraLovix.pnghttp://1.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S97KO9WByRI/AAAAAAAAF7g/r2tN0nPHdv0/s1600/FloraSophiex.png

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55890
Měsíc: 2137
Den: 64