Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trix

28. 12. 2013
 
Trix jsou úhlavními nepřítelkyněmi Winx v 1.řadě. Jsou známé jako "Senior Witches" (Nadřazené čarodějnice) nebo jen jednoduše čarodějnice. Skládají se ze tří dospělých čarodějnic. Icy, Darcy a Stormy.
 
Trix jsou údajně potomci Tří Starověkých Čarodějnic, které zničily Bloominu rodnou planetu Sparks. Je neznámé, jestli to jsou skutečně sestry nebo ne.
Na začátku 1.řady se zdá,že Trix jsou mnohem víc silné než Winx (s výjimkou Bloom) jak je vidět v epizodě "Spelled (Očarován), jsou schopné vybojovat víc bitev, a bylo by toho mnohem víc, kdyby nezasahovala Bloom. Po většinu 1. řady navštěvují Trix "Cloud Tower" (Věž Mraků), školu pro čarodějnice, než z ní jsou vyloučeny kvůli tomu, že byly po několikáté přistiženy na Alfee. Trix ukradli Bloom sílu Dračího ohně a díky němu vybudovaly Armádu zkázy. S ní chtěli ovládnout celou magickou dimenzi.
V dalších dvou řadách seriálu mají Trix mocné spojence. Ve druhé řadě je jím nechvalně známý Lord Darkar, který je na konci Trix zrazen. Ve třetí řadě se Trix přidaly k Valtorovi. Trix spolu celou řadu zápasily o Valtorovu přízeň, než se nakonci Valtor změnil do své původní podoby ohavného monstra. Ve 25. epizodě ztratil Valtor veškerou svou moc, kyž bojoval s Bloom.

Nepřátelé-Trix jsou nepřátelé Winx ve čtyř sérích v první samy ve druhé s Lordem Darkarem ve třetí s Valtorem a v páté s Tritanusem.A čtvrté

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 67