Jdi na obsah Jdi na menu
 


lolirock

12. 5. 2015

1.Najit princeznu

2.Květinové hnutí

3.Bud mou

4.Narozeniny

5.Zaspívej my

6.Xeris

7.Veribý večírek

8.Velká láska letí světem

9.Slib je slib

10.Velká hvězda

11.Přistupte blíž

12.Pamět vtahu

13.Netopýři

14.Hrátky písku

15.Sitičko

16.Princezny tábornice

17.Přišelná muzika

18.Legenda jezera Agnes

19.Překvapení jménem Shania (Šanija)

20.Loterie

21.Šilení tanec (Morgana)

22.Strašidelní dům

23.Kouzelné pouto

24.Chytrý

25.Domov část 1

26.Domov část 2

Dobrodružtví Iris mladé dívky,která musí svůj čas rozdělit mezi vystoupením se svou rockovou kapelou a život princezny ze vzdaleného království.

 

Princezna Iris pochází z  Ephedii. Žije v Sunny Bay  s jeho "teta".Jednoho dne se dozví, že ona je princezna z kouzelné země. Vzhledem k tomu, princezny a dědic musí překonat síly zla spolu se svými kolegy Talia  a Auria. Mezitím dívky zpívat v rockové kapele LoliRock.

 Princezna je velmi temperamentní teenager. Je velmi citlivý a vstřícný.On může také zpívat krásně. Učí se spolu s Talia nová kouzla, způsoby.

 

La transformace d'Iris Lolirock

Iris 13.png

Iris 24.png

ůvodně Iris neměla blond vlasy, musel být tmavě modré. Její modré oči měly být zelené a růžové šaty i zelené.

 

 

 

 

Amaru asi kocour

Król.jpg

Królowa.jpg

LoliRock 41.png

Dívka má velmi vysoký výkon. Její kouzlo je barevné růžové a posiluje, když princezna k transformaci. Jejím symbolem je srdce (hlavní náměstí) a čtyř-hvězdičkový (vlevo).

Ciocia ellen.JPG

Teta Ella

Dejnos fialový a Kejkos žlutý

Kyle.jpg

Kyle je nový kluk ve městě. On se spřátelil s Nathaniel, a když si představil svého týmového LoliRock, okamžitě jsem se zamiloval do Tali

Nathaniel.JPG

Nathaniel pracuje v kavárně a péče o Iris. Pak navrhl Iris účast v konkursech pro kapelu LoliRock! Chlapec je pěkný a ochoten pomoci Iris na různá témata. Také on plní sliby a má rád svou práci.

Morgane.JPG

Morgane je postava, která se objeví v epizodě "Dancing pirát", ona .To je silný čarodějnice z Ephedii který učil naše princezna mocné kouzlo "Crystal Solestes" porazit Gramorra.

Matt.JPG

Matt je nemotorný chlapec pracující v muzeu. Já jsem francouzsky, a zachytil jeho pohled Auria. Ten kluk je velmi nemotorný a vždy škoda, když Auria. On ví hodně o dinosaurech a rád mluvit o nich.

Snumpel.JPG

Snumpel je magické zvíře pocházející z Ephedi. Když se ukázalo, poprvé byl v otroctví dvojčaty. Na krku ho okouzlila límec, který se z něj stal monstrum.

Missy.JPG

Missy je věčný soupeř Iris, v němž je roční soutěž o nejkrásnější květiny. To je považováno za nejlepší v zahradnictví. Mnohokrát vyhrál s Iris.

Charlie.JPG

Charlie je chlapec v zkochuje k Iris v epizodě Být moje. Teen hodí pro princeznu jeho současná přítelkyně. Je to láska, nebo kouzlo?

Joanna.JPG

Joanna je charakter objevit se v epizodě Sing mě. Je to dobrý přítel Iris.Patří do sboru.

Olivia.JPGRosa.JPG

Olivia je sirotek žijící v dětském domově. Rozdělí okój spolu s Rose a Belin. Rose je sirotek žijící v dětském domově. Jsou sdílí pokoj s Belin a Olivia.

Dag.jpg

Doug je příjemný chlapík vedoucí blog o LoliRock. On je velkým fanouškem této kapely. Velmi často se objeví jako charakter v televizním seriálu "pozadí".

Gina.png

Gina je dívka Charlie, který nemohl uvěřit, že ten den se zamiloval do jinou dívkou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 55889
Měsíc: 2137
Den: 67